Your Hostel Minsk

  • Wi-Fi

Серед зручностей номерів Your Hostel Minsk - комп'ютер, письмовий стіл і супутникове телебачення.

Це помешкання пропонує 7 номерів з балконом і гардеробом, а також такими зручностями, як комп'ютер і багатоканальне телебачення. Крім дивана і письмового столу, в цих номерах також є камін. Для зручності гостей у ванних кімнатах надаються фен і капці.

Крім того, хостел розташований за 10 хвилин їзди машиною від таких природних пам'яток, як Парк Челюскінців. Найближчий аеропорт - Мінськ Міжнародний 2, за 45 км від хостелу.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Your Hostel Мінськ
Hostel
Ціна лише для моб. пристроїв

Hostel

8.4
Дуже Добре 688 відгуків
1.7 км від помешкання
USD 4 USD 4
за ніч
Hotel Sport
Ціна лише для моб. пристроїв

Hotel Sport

8.3
Дуже Добре 269 відгуків
2.4 км від помешкання
USD 30 USD 27
за ніч
Hostel Komarovka
Ціна лише для моб. пристроїв

Hostel Komarovka

2.5 км від помешкання
USD 10 USD 9
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Мінськ Міжнародний 2 Аеропорт
    42 км

    Залізничні вокзали

    Minsk Train Station
    7 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Гардеробна
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Комп'ютер в номері
    • Радіо-будильник

    Дизайн

    • Підлога з килимовим покриттям

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 13:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Часті питання
    • Які зупинки транспорту знаходяться найближче до Your Hostel Minsk?
      Залізничний вокзал Minsk знаходиться в межах 8 км від Your Hostel Minsk.
    • Які правила заселення і виселення в Your Hostel Minsk?
      Гості Your Hostel Minsk повинні зареєструватися не пізніше 18:00 і виїхати до 12:00.
    • Скільки коштує проживання в Your Hostel Minsk?
      Вартість ночівлі в Your Hostel Minsk становить 16$.
    • Чи є доступ до Інтернету безкоштовний у Your Hostel Minsk?
      Так, Your Hostel Minsk мають безкоштовно доступ до Інтернету.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Мінськ Міжнародний 2 Аеропорт
    42 км

    Залізничні вокзали

    Minsk Train Station
    7 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Your Hostel Мінськ

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити